Karczma Bielsko-Biała Karczma Bielsko-Biała

Karczma Bielsko-Biała

Karczma Bielsko-Biała Na południowy – wschód od centrum Bielska – Białej, nieco na uboczu nad potokiem Straconka, znajduje się wciśnięta w skarpę góralska karczma zwana „Harnasiem”. Malownicza karczma od 2004 roku, urzeka swym pięknem przybywających tu licznie turystów i spacerowiczów.

Karczma Harnaś to unikalne miejsce, gdzie po ciężkim dniu znajdą Państwo chwilę wytchnienia.Wnętrze stylizowane na styl góralski nadaje szczególny i niepowtarzalny klimat.Naszym mottem jest sprostanie oczekiwaniom najbardziej wybrednego podniebienia, a celem zadowolenie klienta poprzez podanie pysznego i zdrowego posiłku. Specjalizujemy się w wyszukanej kuchni staropolskiej i regionalnej. Uroczyste kolacje, chrzciny, przyjęcia weselne, komunie, przyjęcia firmowe, bankiety, bissnes lunche - to okazje do spotkania w Karczmie Harnaś. Wykwalifikowany personel zawsze służy Państwu pomocą, słucha, przygotowuje ofertę, a następnie szuka dla Państwa najlepszych rozwiązań.

Karczma Bielsko
Karczma w całości wykonana z drewna oraz starannie wykończona kamieniem utrzymana jest w specyficznym góralskim stylu. Oryginalne stoły i ławy wraz z całym wystrojem, a także urokliwie palące się kominki wprowadzają w niepowtarzalny góralski klimat. Starannie przyrządzone, a następnie odpowiednio podane dania urzekną swoim niepowtarzalnym smakiem. Do państwa dyspozycji są dwie sale oraz duży słoneczny ogródek z oczkiem wodnym. Jest to idealne miejsce na rodzinny obiad, a także spotkanie biznesowe, gdzie można smacznie zjeść i mile spędzić czas.

aktualności
get_all_text(); ?>